HOME - past layouts

» Layout Verzion (7.9.2013)

7. září 2013 v 19:10 | Beat

Po týdnu je tu nový kabátek, já nějak tu růžovou nemohla vydržet, Blazulka to udělala úžasně velice, akorát jsem ji zapomněla napsat o té růžové. Jinak layout je dělaný zase mnou, je s oběma herečkama, Jennifer jako png, které udělala Floweska(honeyland.blog.cz), taky mi adminka blogu josephmorgan-online.blog.cz mi ochotně poslala tu ikonku News, kterou na layoutu můžete vidět. Snad jste spokojeni tak jako já. Menu ještě poupravím, snad jsem zde dala všechny mé zdroje grafiky, pokud jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám. Zbytek zdrojů v menu, jak na ikonky affiliates tak i ikonek jako zdroj.

» Layout Verzion (1.9.2013)

1. září 2013 v 20:30 | Beat

Jak si můžete všimnout je tu relativně rychle nový kabátek blogu, který pochází z dílny Blazulky, kterou ted najdeme na ddlovato.blog.cz. Poprvé je na tomto blogu kabátek jiné tvorby než mojí, menší nezvyk, ale to se musí překousnout. Layout má pozitiva i negativa, líbí se mi kompozice a použé fotografie, jediné negativum je ta růžová, která mi přijde taková vybledlá a víc by semi třeba líbila světlounce modná jako na těch bublinkách. Jinak mi Blazulka ve všem vyhověla za což děkuji.

» Layout Verzion (28.8.2013)

28. srpna 2013 v 14:19 | Beat

Takže dneska po plnoci jsem nastavila světlejší verzi předchozího layoutu. Protože ta tmavší mě prostě nevyhovuje, umím tmavší layouty, ale špatně se mi na to kouká. Tohle semi líbí víc. Na layoutu je promo fotografie Jennifer Love Hewitt z filmu The Client List.

» Layout Verzion (26.8.2013)

26. srpna 2013 v 13:30 | Beat

Tenhle layout je určitě něco nového, hlavně to že je tmavší je změna, že je s Jennifer je ještě větší, konečně jsem udělala s ní layout, na layi je png dělané Flowerskou z honeylandu a inspiraci k layoutu, tedy hlavně k pozadí jsem našla u ddlovato. Layout je laděn do zeleno-modrých se špetkou černé barvy. Taký výstřelek je barva nápisu blog.cz, který se originálně k layoutu nehodí, ale je tak tenhle kabátek alespon něčím zvláštním. Jinak fotografie Jenn pochází z premiéry Twilight ságy.

» Layout Verzion (23.8.2013)

23. srpna 2013 v 16:09 | Beat

» oslava toho že 8 let už tak pilně bloguju :-), layout opět se Sarah Michelle Gellar, ted jsem tam nedala nikde bohužél Jennifer, nějak jsem ji tam nechtěla motat. Je laděn do světlých barev (růžová, fialová a šedá). Já osobně jsem moc spokojená.

» Layout Verzion (18.8.2013)

19. srpna 2013 v 17:10 | Beat

» Jo tohle je k neuvěření po 11 dnech je tu nový layout, dělaný opět mnou a šablonka je dílem úžasné Flowersky (děkuji). Menu potřebuje trošičku ještě dopilovat. Jinak je to styl avatarků, velice jednoduchý a barevný. Mě se moc líbí, já jsem spokojená až až. dělala jsem ho myslím dvě hodiny.

» Layout Verzion (7.8.2013)

7. srpna 2013 v 18:09 | Beat

» Tento layout je opět převážně se Sarah Michelle Gellar, nemůžu si pomoct, ona má tak pěkné photoshooty a tenhle je s jejím manželem. Je laděn opět do světlých barev, opět modro-šedo-růžové(drobec). Já jsem opět spokojena i s celou kompoozicí.

» Layout Verzion (start layout)

7. srpna 2013 v 17:39 | Beat

» První layout byl převážně věnovaný Sarah Michelle Gellar a hlavně byl strašně moc jednoduchý a plný informací, biografie hereček tam byli a taky informace o stránce jste tam mohli vidět, taky zajímavosti o projektech. Pohyboval se v modro-šedo-béžových odstínech. Já jsem sním byla docela spokojená.
 
 

Reklama
Reklama

Blog category: Fansite | ONLINE-GEWITT © Your Czech Source | 2013