2012-present The Client List (Riley Parks) » Synopsis

8. srpna 2013 v 19:39 | Beat
12. When I Say I Do
Original Airdate: June 2, 2013 With Georgia and Harold's wedding fast approaching, Riley is consumed with wedding preparations. Kyle continues to search for a way to help his family and relieve some of Riley's financial burden. Meanwhile, Evan and Trimble go undercover in a massage parlor as part of a prostitution investigation. Shelby and Evan face challenges in their relationship. Selena and Derek attempt friendship at Georgia's wedding. Dale plans a bold maneuver for Lacey. At the Rub of Sugarland, Riley helps her client Adam, a sexy fireman, with his marital problems.
CZ TRANSLATE: Původní Premiéra: 2. června 2013, Gruzie a Harold dokončují společně s Riley jejich přípravy na svatbu, která se blíží. Kyle nadále hledá způsob, jak pomoci své rodině a chce zmírnit finanční zátěže Rileyho. Mezitím, Evan a Trimble jdou tajně do masážním salonu v rámci vyšetřování prostituce. Shelby a Evan čelí problémům v jejich vztahu. Selena a Derek se pokouší o přátelství na svatbě Gruzie. Dale plánuje odvážný manévr pro Lacey. V Rub z Sugarland, Riley pomáhá jejímu klientovi Adamovi, sexy hasič, se svými manželskými problémy.
13. Whatever It Takes
Original Airdate: June 9, 2013 Riley and the spa staff volunteer at a charity golf tournament supporting the troops. When Riley runs into her client Judge Overton aka Mr. Louboutin, she discovers he is spearheading a task force that could put her and the Rub in serious jeopardy. Meanwhile, with Kyle back home, Travis tricks him into hosting a sleepover. Dale and Lacey step in to help, thinking it will be good parenting practice now that they are considering adoption. When an alarm from the security system at the spa goes off, Derek and Riley go to check on things and find an unwelcome surprise.
CZ TRANSLATE: Původní Premiéra: 09.06.2013 Riley a zaměstnanci lázní jsou dobrovolníky na turnaji charitativního golfového na podporu vojska. Riley běží za svým klientem soudcem Overtonenm aka panem Louboutinem. Dale a Lacey se obrátili na adopci dětí. Při poplachu z bezpečnostního systému v lázních zhasne, Derek a Riley jdou zjisti, co se stalo.
14., 15.What Kind of Fool Do You Think I Am/Wild Nights are Calling
Original Airdate: June 16, 2013 When Riley discovers the "client list" has been stolen, she's puts herself in danger to get it back. Evan's investigation into Carlyle puts him one step closer to Riley's secret life.
CZ TRANSLATE: Původní Premiéra: 16. června 2013, kdy Riley objeví , že"Seznam klientů" byl odcizen, ona vydává se v nebezpečí, aby jej získala zpátky. Evan se blíží ke zjištění jejího tajného života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Blog category: Fansite | ONLINE-GEWITT © Your Czech Source | 2013